درباره ما

به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست
شرکت سازه های چادری فراز با 10 سال سابقه موسسان این شرکت در حیطه طراحی، ساخت و اجرای سازه های چادری و کششی آغاز بکار نموده است.
همزمان با پیشرفت و رشد صنعت ساختمان و ضرورت استفاده از سازه های پارچه ای، چادرهای کششی و متحرک برآن شدیم تا با استفاده از متخصصان این حوزه و نرم افزار های روز دنیا وارد این عرصه شویم.
برای این منظور ما توانسته ایم علاوه بر گردآوری افراد کارآزموده و با تجربه، امکانات سخت افزاری خود را نیز بهبود ببخشیم.
هم اکنون با در اختیار داشتن سالن مسقف تولید و بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک، پرس فرکانس و کارگاه مجزای فلزکاری، توان تولید محصولات با کیفیت و امن را ارتقا ببخشیم.
به مدد الهی طی سالیان گذشته پروژه های مختلفی را برای شرکت های دولتی، غیر دولتی و شخصی در شهرستان های تهران، اراک، شیراز، کاشان، زواره، داراب و غیره به انجام رسانده ایم.
ما خویش را متعهد میدانیم با استفاده از مصالح و اتصالات باکیفیت و روش های نوین ساخت و اجرا، اطمینان مشتریان خویش را ارج بنهیم و با امید به رسیدن به سربلندی کشور عزیزمان ایران به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

 

شرکت سازه های چادری فراز یکی از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه ی طراحی ساخت و نصب سازه های چادری و کششی می‌باشد تجربه ۱۰ ساله همراه با تخصص علمی طراحی و ساخت همراه بوده است .
شرکت فراز با دستگاهای پیشرفته اعم از سشوار صنعتی پرس فرکانس دستگاهای تمام اتوماتیک پرس چادر که هر کدام از این دستگاها مجزا برای کاری استفاده می‌شود که در محیط کارگاهی شرکت فراز موجود و در حال کار می‌باشد.
شرکت فراز با دارا بودن کارگاهی کامل و مجهز در زمینه های سازه های چادری و پارچه ای با مساحتی ۴۰۰متر برای انجام کار بر روی پارچه ها و فضایی دیگر برای انجام کارهای آهنگری سازه ها می باشد .و همچنین گروهی کار بلد و حرفه ای در زمینه سازه های چادری و کششی از طراح و نقشه کشی تا آهنگری و نصاب های متخصص در این تیم مشغول به کار و همکاری با هم در این زمینه هستند که نام فراز را سر بلند میسازند .