سایبان باغی

بدون شک برای شما پیش آمده که در فضای باز ویلا یا باغ خود در کنار خانواده در حال لذت بردن هستید که به یکباره باران می‌بارد یا آفتاب سوزان‌تر می‌شود. مسلما در این شرایط همه ترجیح می‌دهند در داخل ویلا یا خانه باشند تا از خیس شدن یا آفتاب سوزان در امان باشند. اما راه دیگری برای لذت بردن از فضای باغ حتی در این شرایط نامساعد هم وجود دارند و آن چیزی نیست جز چتر و سایبان باغی و ویلایی.

 

سایبان باغی

 

محصولات زیادی مانند: صندلی ها و میزها ، صندلی های چوبی و چترهای باغی، ساخته شد تا این فضا های بیرونی را به راحتی داخل خانه ها، راحت و جذاب كند.

اما تا زمانی که از پوشش درختی عالی یا سایبان برخوردار نباشد، هیچ یک از اثاثیه فضای باز باعث آرامش و سرگرمی شما در هنگام گرم شدن هوا نمی شود. در این جا سایبان باغی متحرک واقعاً به درد شما می خورد.

جنس سایبان باغی

در سایبان باغی، ستون و بازو ها از مواد مختلفی تولید می شود. مثلا جنس استیل، چوب و آهن رنگی کوره ای.

استیل و چوب روسی به کار رفته علاوه بر استحکام بالا دارای وزن کم و همچنین ضد زنگ و خوردگی می باشد. خاصیت ضد زنگ بودن، این چترها را برای استفاده در محیط های باز، باغی و ویلایی و مناطق مرطوب و ساحلی کاملاً مناسب می نماید.

پارچه به کار برده شده در این محصول از مواد نانو پلی استر ضد آب انتخاب می شوند که هزینه بالاتری نسبت به پارچه های ساده دارند و در مقابل تابش آفتاب دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نمی شود.

سایبان پایه وسط، چتر پایه وسط، چتر پایه کنار، چتر باغی همان گونه که از نامشان پیداست به دو دسته پایه وسط و پایه کنار تقسیم بندی می شوند:

سایبان پایه وسط یا چتر پایه وسط

کاربرد این مدل سایبان ها، قرار گرفتن در وسط میز ها، و سایه گسترانی روی میز و صندلی اطراف آن برای رفاه افرادی که بروی صندلی ها می نشینند، می باشد.

سایبان پایه کنار یا چتر پایه کنار

چتر پایه کنار هم کاربرد های مختلفی دارد، یک از کاربرد های آن استفاده بر روی.مبلمان های فلزی.، میز و صندلی های آلومینیومی و مبلمان های حصیری می باشد.

این مدل سایبان باغی در بازار به صورت کالای وارداتی موجود می باشد، شایان ذکر است که چند تولید کننده داخلی شروع به تولید این مدل از سایبان ها نموده اند. امیدواریم هر چه سریع تر با کیفیت خود بتوانند از ورود این کالا، از کشورهای دیگر جلوگیری کنند.