سایبان قابل حمل

هزاران سال است که انواع سایبان ها در تمدن‌ های مختلف و در مناطق مختلف مورد استفاده قرار گرفته ‌اند. سایبان‌ ها سازه‌ های بسیار منعطفی هستند که‌ می‌ توان آن‌ ها را بر روی هر سطح و سازه ‌ای به کار گرفت. منعطف ترین نوع آن سایبان چتری یا سایبان قابل حمل است.

سایبان قابل حمل

 

سایبان قابل حمل

 سایبان چتری انتخابی مناسبی برای فضا های باز و همین طور تراس می باشد. شما ممکن است در یک روز بارانی هوس خوردن شام در باغچه خانه به سرتان بزند یا این که در یک روز آفتابی قصد شنا در استخر اختصاصی حیاط خانه را داشته باشید. در هر دو حالت یک سایبان چتری می تواند لحظات لذت بخش شما را زیباتر سازد. البته می توانید از سایبان تراس نیز استفاده نمایید.

اگر شما اهل تفریح های انفرادی در محیط های دنج هستید، بهتر است از سایبان چتری استفاده کنید.

سایه بان چتری ممکن است از نوع قابل حمل نیز ساخته شود که در این حالت شما می توانید به راحتی آن را به هر جایی که رفتید منتقل نمایید. نور خورشید همیشه آزار دهنده است. پس با استفاده از این سایبان هامی توانید لحظات زیبایی را بدون اشعه های خورشید داشته باشید.

 

ساختار سایبان چتری قابل حمل

این سایبان دارای پایه مستحکم است. پایه این سایبان چادریاز جنس چوب، بتن یا آهن می باشد .

می توان کل چتر چادری را به راحتی جابجا نمود و در هر مکان رو باز و یا بسته ای این چتر چادری را استفاده نمود.

 

انواع سایبان قابل حمل

این نوع سایبان یکی از پرکاربرد ترین و انعطاف‌ پذیرترین سایبان ‌های موجود در بازار هستند که با توجه به قابلیت‌ های منحصر به فردی که دارا هستند‌ می ‌توان آن ‌ها را در شرایط و مکان ‌های مختلفی به کار گرفت. چندین نوع از این سایبان ها وجود دارند که در ادامه به سه نوع اصلی از آن‌ ها اشاره خواهیم کرد.

چتری

کانوپی یا خیمه

خود ایستا

سایبان‌ قابل حمل به شما این امکان را‌ می‌ دهد که به راحتی بتوانید آن‌ ها را به هر کجا که بخواهید حمل کنید که این ویژگی واقعا یک مزیت بسیار قابل توجه است.

با این وجود این سایبان ها مقدار سایه کمتری را به دست می‌ دهند زیرا که اندازه پوشش آن‌ها در مقایسه با دیگر انواع سایبان ‌ها کوچک ‌تر است. از سوی دیگر استحکام و مقاومت آن ها عمدتا پایین است و اصلا مناسب به کار بردن در شرایط بد آب و هوایی نیستند.

یکی از کاربرد های سایبان حمل شونده، استفاده به عنوان سایبان خودرو و به عبارتی پارکینگ قابل حمل می باشد.

 

سایبان خودرو قابل حمل

ماشین جز مهمترین اموال هر فردی می باشد به همین دلیل برای این که بتوانید از آن به راحتی محافطت کنید می توانید سایبان خودروخریداری کنید. با پیشرفت بشر سایبان ها به صورتی تولید شد که به راحتی قابل حمل باشد. سایبان خودرو یا همان سایبان پارکینگ به راحتی می تواند در برابر عوامل مختلفی از شما محافظت کند.

با این سایبان قابل حمل می توانید از روکش های قدیمی و دستی خداحافظی کنید.